O NasFirma Velpro zajmuje się dostarczaniem optymalnych rozwiązań w zakresie automatycznej obsługi korespondencji.

Jesteśmy dostawcą maszyn i urządzeń do korespondencji seryjnej i biurowej, a także części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Zapewniamy wsparcie dla instytucji publicznych, finansowych, ubezpieczeniowych, jak również dla szeregu firm zarówno dużych centrów mailingowych (lettershop'ów), jak i mniejszych firm świadczących usługi w zakresie korespondencji seryjnej.

Każda firma zmagająca się z przygotowywaniem przesyłek listowych jest w centrum naszego zainteresowania.

Naszą ofertę adresujemy także do firm, które chcą rozszerzyć swoją ofertę o wysyłki masowe, przygotowywać swoją korespondencję w sposób bardziej profesjonalny dodatkowo podwyższając wygląd koperty o nadruk adresów, log oraz różnorodnych przekazów reklamowych zachęcających do jej otwarcia.

Dostarczamy rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze sprawiając, że procesy w zakresie wysyłek są efektywniejsze.

Nasz zakres produktów to m.in.: drukarki cyfrowe, falcerki, kopertownice, systemy pakujące w folię, frankownice, adresarki, otwieraczki do kopert, systemy kamer, systemy etykietujące, podajniki (rotacyjne, wahadłowe, cierne), przekrawacze, odwijaki i nawijaki oraz różnorodne moduły.

Naszą filozofią jest przede wszystkim ukierunkowanie na Klienta - zbadanie jego potrzeb i warunków, wyselekcjonowanie i wdrożenie optymalnego rozwiązania, a także świadczenie opieki serwisowej dopasowanej do Klienta.