autoSET 18 / autoSET XT

autoSET 18 to system kopertujący o wysokiej wydajności, wysokim stopniu bezpieczeństwa przetwarzania i transportowania materiałów.
Modułowa konstrukcja, ergonomia pracy, wydajny system podawania, prosta obsługa i inteligentne sterowanie to dalsze zalety tego systemu.
Liniowy transport materiału bez zmiany kierunku począwszy od podajnika aż do stacji kopertującej zapewnia optymalne warunki dla bezproblemowej pracy maszyny przy zachowaniu wysokiej wydajności i produktywności.
Dzięki systemu kontroli śledzenia zapewniona jest bezbłędna praca przy kopertowaniu spersonalizowanym. Systemy do monitoringu, zintegrowane kontrole albo przetwarzanie chronionych danych są opcjonalnie dostępne.

Z uwagi na zautomatyzowane ustawienia dokonywane na panelu dotykowym począwszy od podajnika, a skończywszy na stole odbiorczym, zapewniony został wysoki komfort obsługi. Wywołując zapisaną pracę, wszystkie ustawienia dokonywane są automatycznie. Dodatkowym atutem jest technologia serwo.

Różnorodne czujniki zapewniają bezpieczeństwo procesu, jak np. podwójnego pobrania, braku pobrania, do monitorowania poziomu materiału, biegu papieru.

Stacje ulotek wyposażone mogą być w podajnik cierny i ssawkowy, co oznacza możliwość przetwarzania różnego rodzaju materiałów. Każdy moduł wyposażony jest w dwa podajniki dokładek.
System może być rozszerzony z 2 do 12 podajników. Możliwość podłączenia systemu ink-jet.

autoSET XT bazuje na linii insertującej autoSET 18, ale zapewnia znacznie wyższą prędkość.