BB 600

BB 600 to system oparty na technologii serwo specjalnie zaprojektowany dla standardowych aplikacji z kopertami C5-/DL i oferuje wysoką wydajność. Może działać samodzielnie albo w linii z innymi urządzeniami pozwalając obsłużyć całkowicie korespondencję.
Buhrs BB600 zapewnia nie tylko wysoką wydajność i niezawodność, ale także wysoki stopień elastyczności, jeżeli chodzi o przetwarzanie selektywne różnorodnych materiałów i jakości papieru. Panel sterowania pozwala na elastyczne ustawienie czasu podawania dokładki. W przypadku kopert, które nie mogą zostać przetworzone, trafiają do stacji odrzucania - Buhrs BB600 wyposażony jest w automatyczny tryb rozwiązywania błędów.
Specjalna aplikacja pozwala na zapisanie wielu ustawień i wywołanie ich na żądanie. Zatem powtarzające prace mogą zostać ustawione w mgnieniu oka.
Tutaj także do wyboru są różne podajniki:

  •     próżniowe/cierne,
  •     rotacyjne,
  •     wahadłowe,
  •     falcujące.


Maszyna może zostać rozbudowana o wiele różnych modułów, jak: system odczytu, moduł etykietujący, system ink-jet, czy możliwość sortowania po kodach pocztowych.
W podstawowej konfiguracji Buhrs BB600 wyposażony jest w 6 albo 8 stacji dokładek z możliwością rozbudowy do 12 stacji, przy czym dodając po 4 albo 6 stacji dokładek.
Konstrukcja: prawo-prawo, lewo-lewo - w wersji lustrzanej.

Prędkość mechaniczna
max. 10.000 zakop./godz.
max. 6.400 zakop./godz. - C4
Wymiary kopert
formaty min. C6 89 x 152 mm
formaty max. B5 175 x 244 mm
głębokość klapki 25-54 mm
Wymiary dokładek
formaty min. A6 89 x 114 mm
formaty max. A5 156 x 224 mm
Grubość pakietu w kopercie max. 12 mm