BB300

BB300 to system wysoce elastyczny. Ustawienia do wszystkich popularnych formatów DIN i formatów specjalnych mogą zostać szybko i łatwo wykonane. Przetwarzać można zatem wiele specyficznych produktów, jak płyty CD czy próbki produktów. Zaprojektowany tak, aby połączyć w sobie prostotę i efektywność. System BB300 napędzany jest mechanicznie, co sprawia, że mechanicy szybko zrozumieją jego funkcje. Łatwość w obsłudze i szybkość w przestawianiu formatu to dodatkowe atuty. Do tego służą także różne podajniki:

  •     pick & place,
  •     próżniowe/cierne,
  •     rotacyjne,
  •     wahadłowe,
  •     falcujące.

Podajniki pick & place umożliwiają umieszczenie płaskiego produktu (np. kart plastikowych, małych kopert, próbek produktów, wizytówek, itp. o grubości 0,5 - 6 mm) w precyzyjnie określonym miejscu.
W podstawowej konfiguracji Buhrs BB300 wyposażony jest w 6 albo 8 stacji dokładek, ale dzięki modułowej konstrukcji można rozbudować system aż do 24 stacji, przy czym dodając po 4 albo 6 stacji dokładek.
Dzięki 15" dotykowemu panelowi kontrolnemu można kontrolować przebieg procesu kopertowania, który jest bezpieczny dzięki inteligentnemu systemowi kontroli (Inteligent Control System).
Można rozbudować o systemy odczytu, jak system kamer czy skanery kodów kreskowych, a także o możliwość sortowania po kodach pocztowych.
Konstrukcja: prawo-prawo, prawo-lewo, lewo-lewo, lewo-prawo - w wersji lustrzanej.

Prędkość mechaniczna max. 10.000 zakop./godz.
Wymiary kopert
formaty min. 114 x 162 mm
formaty max. 250 x 353 mm
Wymiary dokładek
formaty min. 105 x 148 mm
formaty max. 229 x 324 mm
Grubość dokładek
podajnik rotacyjny max. 3 mm
podajnik wahadłowy max. 10 mm podajnik
próżniowy/cierny max. 13 mm podajnik
falcujący papier 80 gsm - 180 gsm
Grubość pakietu w kopercie max. 13 mm